مشاوره رایگان22522540 -021

مشتاقــــ شنیدنــــ صدایـــ شما هستیمـــ ...

خدمات ساوا را می توانید از این قسمت انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید که با انتخاب هر کدام از گزینه های بالا، ما تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات شما انجام خواهیم داد.

بانک قوانین

دیکشنری حقوقی

ترمینولوژی حقوقی

مشاوره در محل

مشاوره در محل موکل


حضور وکیل متخصص در منزل یا دفتر کار شما. این مشاوره مختص افرادی است که به دلایل پزشکی، کهولت سن و غیره و یا مشغله کاری نمی‌توانند در ساعات خاصی به دفتر وکیل مراجعه نمایند. یا افرادی که مستقر در یک مجموعه می‌باشند و درد مشترک دارند، در دعاوی جمعی، بحث تقسیم ترکه و غیره می‌توانند در محل موردنظر مشاوره گروهی دریافت نمایند. لذا، ساوا به فکر این عزیزان نیز بوده تا آن‌ها نیز بتوانند به راحتی از خدمات حقوقی ما بهره‌مند شوند. فقط کافی است اطلاعات خود را از طریق فرم ارسال نمایید و پس از پرداخت هزینه آن، درخواست مشاوره را ثبت نمایید.

پس از اخذ اطلاعات و لوکیشن محل و توافق در خصوص هزینه ایاب و ذهاب، کارشناسان ساوا، با شما هماهنگ می‌نمایند.

تـعــرفــه
به ازای هر 30 دقیقه
300 هزارتومان
250 هزارتومان

ارسال درخواست آنلاین


ارزیابی کیفی مشاور


در پایان کار مشاور، از مخاطب نظر سنجی می‌شود اگر کیفیت خدمات ارائه شده مطلوب نبود این موضوع ریشه یابی شده و در صورت لزوم آموزش‌های لازم به مشاور ارائه می‌گردد در نهایت با توجه به اینکه رسالت ما جلب نظر موکل با بهترین خدمات است از گزینه قطع همکاری با مشاورانی که توان ارائه خدمات مطلوب و به روز را ندارد استفاده می‌کنیم.