مشاوره رایگان22522540 -021

مشتاقــــ شنیدنــــ صدایـــ شما هستیمـــ ...

خدمات ساوا را می توانید از این قسمت انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید که با انتخاب هر کدام از گزینه های بالا، ما تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات شما انجام خواهیم داد.

بانک قوانین

دیکشنری حقوقی

ترمینولوژی حقوقی

درباره ما

بیشتر درباره ما بدانید

درباره ما


گروهی از وکلای سامانه ساوا از سال 1385 فعالیت جدی و مستمر خود را در خصوص موضوعات مختلف حقوقی و قضایی در سراسر ایران آغاز نمود. در سال های اخیر تعداد بی شماری مشاوره های حقوقی حضوری و غیرحضوری، آنلاین و آفلاین انجام گرفته که بعضی از آنها همان مرحله مشاوره مشکلشان حل شده یا از پیشامد ناگواری در آینده پیشگیری کرده اند و بعضی هم به وکلای مجموعه وکالت داده اند تا پیگیر پرونده آنها جهت احقاق حقوق مسلم و قانونی آنها باشند. آنها در سال 1395 شرکت توسعه انرژی بین‌الملل ماهور را ثبت نمودند و در ادامه در موضوعات مختلف از جمله در مراجع قضایی فعالیت مستمر دارند.

image

مسئولیت اجتماعی ما


مسئولیت اجتماعی ما در ارتقای آگاهی و دانش عمومی در زمینه مسائل حقوقی و قضایی است تا از این طریق هیچ هم وطن ایرانی به خاطر نا آگاهی از اطلاعات حقوقی و قانونی درگیر مشکلات کوتاه مدت و بلندمدت نشود، چک یا سفته‌ای را امضا نکند و یا تحویل نگیرد، هیچ سند یا قرارداد خرید و فروش و اجاره و مشارکتی را بدون اطلاع کافی از موضوعات حقوقی و قضایی امضا نکند و هیچ کالا و محصولی از جمله فرش دستباف، مبل، خودرو و ... را بدون هماهنگی با کارشناس رسمی مربوطه و بدون اطلاع از اصالت محصولات و خدمات خریداری نکنند. وکالت با مطالعه آکادمیک و نظری صرف به نتیجه مطلوب نمی‌رسد بلکه حیطه و آوردگاه اقدام، تلفیقی از دانش تخصصی و تجربه عملی است.