مشاوره رایگان22522540 -021

مشتاقــــ شنیدنــــ صدایـــ شما هستیمـــ ...

خدمات ساوا را می توانید از این قسمت انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید که با انتخاب هر کدام از گزینه های بالا، ما تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات شما انجام خواهیم داد.

بانک قوانین

دیکشنری حقوقی

ترمینولوژی حقوقی

مشاوره حضوری

درخواست مشاوره حضوری


اگر شما مشکل‌تان پیچیده‌تر از یک سوال معمولی است و نیاز به توضیح بیشتری دارد؛ اگر سوالات زیادی در رابطه با مشکل خود دارید، اگر برای اعتماد بیشتر به وکیل خود، نیاز به دیدار رو در رو دارید؛ اگر اسناد و مدارک زیادی را باید به رویت وکیل موردنظر خود برسانید؛ و ...

مشاوره حضوری برای شما بهترین گزینه است.

لطفا درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان سامانه ساوا با شما تماس گرفته و زمان و مکان مشاوره را هماهنگ می نمایند.

تـعــرفــه
به ازای هر 30 دقیقه
250 هزارتومان
150 هزارتومان

ارسال درخواست آنلاین


ارزیابی کیفی مشاور

 

در پایان کار مشاور، از مخاطب نظر سنجی می‌شود اگر کیفیت خدمات ارائه شده مطلوب نبود این موضوع ریشه یابی شده و در صورت لزوم آموزش‌های لازم به مشاور ارائه می‌گردد در نهایت با توجه به اینکه رسالت ما جلب نظر موکل با بهترین خدمات است از گزینه قطع همکاری با مشاورانی که توان ارائه خدمات مطلوب و به روز را ندارد استفاده می‌کنیم.


 

چرا ساوا را انتخاب کنیم؟

سامانه انتخاب وکیل آنلاین این امکان را به شما می دهد تا در هر نقطه از ایران و هر لحظه از 24 ساعت شبانه روز با وکلای پایه یک بصورت تلفنی، مشاوره حقوقی تخصصی دریافت کنید. وکلای ما با تجربه و مهارت بسیار بالا در تمام مراحل دعوی این نوید را به شما خواهند داد که تا لحظه پیروزی در دعاوی شما همراه و کنارتان خواهند بود. تنها با ساوا و انتخاب وکیل آنلاین به حقتان برسید.

 

چگونه به خانواده ساوا بپیوندیم؟

سامانه انتخاب وکیل آنلاین برای گسترش دامنه خدمات خود تصمیم به همکاری با وکلای بیشتر در هر زمینه ای در شهرهای مختلف گرفته است. در این راستا کسانی که علاقه مند به همکاری هستند می توانند با مراجعه به سامانه انتخاب وکیل آنلاین، در بخش وکالت کادر مخصوص را پر کرده و رزمه خود را بارگذاری کنند. اپراتورهای سامانه انتخاب وکیل آنلاین با دیدن درخواست وکالت شما، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و برای جلسه حضوری زمان را با شما فیکس خواهند کرد.  


 

پشتیبان اختصاصی:

یکی از خدماتی که سامانه انتخاب وکیل آنلاین برای مشتریان در نظر گرفته است، پشتیبان اختصاصی می باشد. در این بخش هر یک از موکلین در زمان تماس با سامانه، اپراتورها مشخصات و موضوع دعاوی موکل را پرسیده و حساب کاربری مخصوص آنها را می سازند. در ادامه اپراتوری که برای موکل تعیین شده تمام مراحل پیگیری پرونده و قرار های بین موکل و وکیل را هماهنگ می کند. تنها هدف سامانه انتخاب وکیل آنلاین راحتی مسیر برای رسیدن به حقتان است. 

قوانین و مقررات در پایان کار مشاور، از مخاطب نظر سنجی می‌شود اگر کیفیت خدمات ارائه شده مطلوب نبود این موضوع ریشه یابی شده و در صورت لزوم آموزش‌های لازم به مشاور ارائه می‌گردد در نهایت با توجه به اینکه رسالت ما جلب نظر موکل با بهترین خدمات است از گزینه قطع همکاری با مشاورانی که توان ارائه خدمات مطلوب و به روز را ندارد استفاده می‌کنیم.

 

وکیل آنلاین چیه؟

 مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین یکی از سریع ترین راه های تماس با وکیل می باشد. در این روش مؤسسه حقوقی ساوا از طریق اپراتورهای 24 ساعته  شما را در هر لحظه و هر مکانی از کشور به وکلای با تجربه ما به صورت تلفنی متصل می کند. یکی از مهمترین ویژگی های وکیل آنلاین، امکان مشاوره گرفتن تخصصی راجع به پرونده شما با وکلای با تجربه مؤسسه ساوا می باشد. شاید فاصله رسیدن شما به حقتان فقط یک مشاوره آنلاین باشد.

 

 مراحل در خواست وکیل آنلاین

یکی از خدمات سامانه انتخاب وکیل آنلاین، مشاوره حقوقی می باشد که بصورت آنلاین، تلفنی، حضوری و مشاوره در محل می توانید به صورت کاملاً تخصصی راجع به دعاوی خود با وکلای پایه یک ما مشورت کنید. در این میان افرادی وجود دارند که به هر دلیلی از قبیل دور بودن محل اقامت نسبت به مؤسسه نمی توانند از مشاوره حضوری استفاده کنند، ساوا در این شرایط به شما درخواست وکیل آنلاین را پیشنهاد می دهد که می توانید به صورت آنلاین وکیل مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و از طریق تماس در هر جای ایران، مشاوره حقوقی بگیرید.


 

شماره تماس وکیل حقوقی

اگر برای خودتان و یا دوستانتان مشکل حقوقی پیش آمد می توانید با وکلای پایه یک دادگستری سامانه انتخاب وکیل آنلاین مشاوره حقوقی تخصصی داشته باشید. مشاوران ساوا در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما می باشند که تنها کافی است با شماره 22522540 و یا با شماره موبایل 09128944276 تماس حاصل کنید و حتی می توانید از طریق سامانه انتخاب وکیل آنلاین با مراجعه به قسمت وکالت و ثبت درخواست خود، در کوتاه ترین زمان ممکن با وکلای ساوا ارتباط بگیرید.


 

اهمیت مشاوره حقوقی

به نقل از سامانه انتخاب وکیل آنلاین، بیشتر افراد از اهمیت مشاوره حقوقی خبر ندارند. چونکه اکثراً با پرسیدن چند سوال کوتاه و جزئی، از چند وکیل مختلف به این فکر می افتند که شاید پیمودن راه های قضایی بسیار آسان بوده و می توانند با پرسیدن چند سوال در هر مرحله پرونده خود را پیش ببرند. اما دریغ از این که در دادگاه و محضر قاضی محترم، هر یک از حرف ها و ادله های ارائه شده بار معنایی خاصی داشته و با یک کلمه اشتباه، رأی بر علیه شما صادر خواهد شد. تنها با گرفتن مشاوره حقوقی تخصصی از وکلای پایه یک و با تجربه می توانید برنده دعاوی باشید.

 

مشاوره در محل

یکی از خدمات سامانه انتخاب وکیل آنلاین ساوا، حضور وکیل در محل شما برای مشاوره می باشد. در این مورد شما در قدم اول با اپراتور های شبانه روزی ما با شماره 02122522540 تماس گرفته و درخواست مشاوره در محل می کنید، در قدم دوم اپراتورها با گرفتن مشخصات شما و پرسیدن موضوع دعوی، شروع به ارتباط گرفتن با وکیلِ آشنا با موضوع دعوی شما می کنند تا ساعت و محل تعیین شده توسط شما را مشخص کنند، و در قدم آخر اپراتور ها مجدداً با شما تماس گرفته و قرار ملاقات را فیکس و نهایی می کنند. تنها با 3 قدم سامانه انتخاب وکیل آنلاین همراه با شما خواهد بود.


 

 تنظیم دادخواست و لایحه

به نقل از سامانه انتخاب وکیل آنلاین، بعضی از افراد فکر می کنند با آشنایی با مراجع رسیدگی تخلفات و مراحل طی شدن پرونده می توانند کلیه امور را در دست گرفته و از حق خود دفاع کنند. دریغ از اینکه کلمات بار معنایی داشته و با بکار بردن یک کلمه اشتباه، رأی بر علیه آنها صادر خواهد شد. از این رو به اهمیت تنظیم دادخواست و لایحه خوب و مناسب پی می بریم که توسط یک حقوق دان تنظیم شده و به طور کامل و صریح شرایط شما را برای قاضی توضیح می دهد. یکی از خدمات سامانه انتخاب وکیل آنلاین، تنظیم دادخواست و لایحه می باشد. فقط کافیست از طریق سایت، درخواست تنظیم دادخواست و لایحه را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان اپراتورها برای هماهنگی بیشتر با شما تماس حاصل کنند. 

چه فرقی بین خدمات وکالتی و خدمات مشاوره حقوقی وجود دارد؟

مشاور حقوقی به فردی گفته می شود که توسط سازمان، شرکت ها و ... استخدام شده تا مشکلات حقوقی آنها را با قوانین و مقررات کشور مقایسه کرده و راهکار و توصیه های قانونی را پیشنهاد بدهند. اما وکلا علاوه بر بررسی قوانین و مقررات کشور وظیفه پیگیری پرونده ها در محاکم قضایی و اداره ها را بر عهده دارند و از سوی شما در دادگاه حاضر شده و روند شکایات را به پیش می برند.


 

دعاوی گمرک

گمرک یک سازمان دولتی است که به طور مستقیم وابسته به امور اقتصادی و دارایی می باشد که مرزبانی اقتصادی کشور را به خود اختصاص داده که شامل وظایفی از جمله ورود و خروج کالا و اجرای قوانین امور گمرکی، می باشد. ترخیص، معافیت، ممنوعیت، قاچاق کالا و... از جمله پرونده های می باشند که یک وکیل کار بلد با مطالعه موضوع آن، می تواند با بهترین راهکار، جنس و کالای شما را از گمرک ترخیص یا رفع ابهام کند.


 

مالیات بر ارث چیست؟

به نقل از سامانه انتخاب وکیل آنلاین، مالیات بر ارث مالیاتی می باشد که برای همه اموال قابل انتقال و غیر قابل انتقال فرد متوفی، حساب می شود، دولت مالیات بر ارث را حق قانونی خود می داند که فرد متوفی ملزم به پرداخت آن است. وقتی وارثان می خواهند اموال بجا مانده را تقسیم کنند، دولت از وارثان اظهارنامه ای می گیرد تا طبق آن مالیات بر ارث را تعیین کند که مدت زمان ارسال این اظهار نامه به مدت 1 سال بعد از فوت متوفی می باشد. برای اطلاعات دقیق تر راجع به مالیات بر ارث با وکلای پایه یک سامانه انتخاب وکیل آنلاین در ارتباط باشید.

 

مشاوره اداره کار

به نقل از وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین درصد بسیاری از افراد جامعه جزء حقوق بگیران هستند که در بین آنها، تعداد بسیار زیادی از حق و حقوق قانونی خود اطلاعی ندارند و همین عامل باعث شده که در بسیاری از چالش هایی که با کارفرماها به وجود می آید، نتوانند از حق خودشان دفاع کنند. مرجع تمام مشکلاتی که در محیط کار به وجود می آید، اداره کار می باشد. این ادارات به منظور رسیدگی به حق و حقوق کارمندان دایر شده اند اما باید بدانید که در روند شکایت با کوچکترین اشتباه رأی بر علیه شما صادر خواهد شد پس قبل از انجام هر کاری اول باید با یک وکیل پایه یک مشورت کنید. سامانه انتخاب وکیل آنلاین به این منظور دایر شده است که مشکلات حقوقی شما را حل کرده و از حقتان دفاع کند.

 

مشاوره آنلاین تصویری:

سامانه انتخاب وکیل آنلاین با صدها وکیل پایه یک برای مشاوره شبانه روزی به شما مراجعین محترم دایر شده است. مؤسسه ساوا برای افرادی که توانایی مراجعه حضوری ندارند، برای مثال خارج از کشور هستند، خدمات مشاوره آنلاین تصویری را در نظر گرفته است که از نظر کیفیت همانند مشاوره حضوری می باشد. تنها با یک تماس تصویری در هر جای دنیا می توانید به آسانی با وکلای ساوا، مشاوره آنلاین داشته باشید. وکیل آنلاین همانگونه که از اسمش پیداست برای مشاوره های از راه دور در سراسر نقاط ایران یا دیگر نقاط دنیا پایه گذاری شده است که تنها هدف آن ارتباط گرفتن آسان و راحتِ مشتریان با وکلا می باشد.
 

مشاوره ثبت شرکت

قبل  از ثبت شرکت بهتر است که با وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین مشورت کرده و از مراحل قانونی آن با خبر شوید. راه انداختن کسب و کاری برای خودتان بعد از مدت ها بسیار خوب است اما زمانی که به مرحله عمل برسید خواهید فهمید که به این آسانی ها هم نیست و باید مراحل اداری زیادی را به پیش ببرید. که اولین مرحله آن ثبت شرکت و برند شما می باشد. در اینجاست که اهمیت مشاوره گرفتن از یک وکیل با سابقه به کارتان می آید. تنها با تماس گرفتن با اپراتور های سامانه انتخاب وکیل آنلاین، با وکلای پایه یک که در زمینه ثبت شرکت فعالیت دارند، مشاوره دریافت کنید.

 

مشاوره حقوقی املاک

متعصفانه در کشور ما بعد از شکست خوردن در دعاوی به سراغ وکیل و مشاور حقوقی می روند درصورتی که مسائل حقوقی باید از پیش مطالعه شده و با تئوری خاصی به حل آن پرداخته شود. مثلاً در خرید ملک و املاک بسیار مهم است که پیش از خرید استعلام زمین گرفته شود و یا در هنگام خرید یک قرارداد خوب نوشته شود که متعصفانه در جامعه امروزی بسیاری از افراد با ندانستن این نکاتِ ریز و کوچک، ملک و املاک خود را به راحتی از دست می دهند. یک مشاوره حقوقی تلفنی تنها 10 تا 20 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت که می تواند خیلی از مسائل جدی تر را پیشگیری کند.

 

وکیل امور قراردادها

از آنجا که هر یک از وکلا به صورت تخصصی در زمینه ای کار می کنند، در این بخش نیز وکیل امور قراردادها بصورت تخصصی در تنظیم قرارداد و قراردادنویسی انجام فعالیت می کند از این بابت در انتخاب وکیل امور قرارداد ها باید دقت لازم را داشت زیرا هر وکیلی توانایی انجام امور قرارداد ها را ندارد. سامانه انتخاب وکیل ساوا با داشتن وکلای پایه یک دادگستری که هر کدام به صورت تخصصی در ضمینه ای فعالیت می کنند، این نوید را به شما می دهد که قرارداد ها را بدون هیچگونه اشتباه و به بهترین نحو ممکن برای شما تنظیم کند.

 

وکیل تغییر جنسیت:

به نقل از سامانه انتخاب وکیل آنلاین موضوع تغییر جنسیت در جوامع امروزی یکی از مسائل مهم می باشد که قوانین مطرح شده برای آن بسیار جای نقد و بررسی دارد. با بروز شدن علم و تکنولوژی در زمینه پزشکی تمایل افراد همجنسگرا به تغییر جنسیت بیشتر شده که در کشور ایران، دریافت مجوز به منظور انجام این عمل، سختی ها و دشواری های خاص خودش را دارد. پرونده تغییر جنسیت بصورت تخصصی می باشد که حتماً باید با وکیلی مشاوره داشته باشید که قبل از این، چند پرونده تغییر جنسیت را انجام داده باشد. سامانه انتخاب وکیل آنلاین با دارا بودن چندین وکیل با سابقه در زمینه تغییر جنسیت این نوید را به شما می دهد که در کمترین زمان ممکن مراحل قانونی را به انجام برساند. 

 

وکیل طلاق:

به نقل از سامانه انتخاب وکیل آنلاین طلاق یکی از سخترین دعوی مطرح شده بین دعاوی خانواده می باشد. علاوه بر این که اگر طلاق از طرف زن باشد، دشواری و شرایط خاص خودش را دارد. طلاق از طرف مرد نیز به نوع خود دشوار بوده، به لحاظ مشخص شدن حقوق مالی زوجه و مسائل دیگر. سامانه انتخاب وکیل آنلاین به عنوان یک مؤسسه با سابقه به شما پیشنهاد می دهد که در صورت عدم سازش زوجین با یکدیگر درخواست طلاق توافقی دهند.

 

مشاوره امور قرارداد نویسی

موضوع حقوق قراردادها از تنوع بسیار زیادی بهره مند است، به نقل از سامانه انتخاب وکیل آنلاین، قراردادهایی  که بین دو طرف بصورت مکتوب وجود دارد، در زمان بوجود آمدن مشکل بین طرفین مهمترین مدرک و ابزاری است که وکیل می تواند بر پایه حق و حقوق ذکر شده در متن قرارداد از شما دفاع کند. مشخص است که تنظیم یک قرارداد خوب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و زمانی که شما قصد تنظیم و یا امضای چنین سند مهمی را دارید بهتر است که با یک وکیل پایه یک مشورت کنید. شما به راحتی می توانید از طریق سایت با وکلای با تجربه سامانه انتخاب وکیل آنلاین در زمینه قراردادنویسی مشورت بگیرید.

 

مشاوره کیفری

مسائل کیفری یکی از موضوعاتی است که سامانه انتخاب وکیل آنلاین به صورت تخصصی امور مربوط به آن را انجام می دهد. برای خیلی از افرادی که با مسائل کیفری آشنا نیستند حتماً سؤال پیش آمده که مسائل کیفری شامل چه دعاویی می شود؟ مواردی مثل ضرب و شتم، قتل، کلاهبرداری و سرقت شامل دعاوی کیفری می شود و مراجع رسیدگی به آنها از طریق دادگاه های کیفری و جزائی انجام می شود. البته بعضی از مسائل حقوقی هم شامل مسائل کیفری می شوند. مثلاً ضرب و شتم که به خاطر مشکلات مالی بوجود می آید، قسمت مالی مربوط به دعاوی حقوقی و قسمت ضرب و شتم مربوط به دعاوی کیفری می شود. اینجاست که یک وکیل کار بلد می تواند با دقت به جزئیات مشکل حقوقی شما را حل کند. سامانه انتخاب وکیل آنلاین با باتجربه ترین وکلای ایران همکاری می کند تا در تمام شرایط راه حلی برای مشکل شما باشد.

 

ویژگی های یک وکیل خوب و با تجربه

به نقل از سامانه انتخاب وکیل آنلاین یک وکیل با تجربه باید دارای چند ویژگی مهم باشد از جمله:

  • دارای فن بیان بسیار خوب و بالایی باشد
  • انعطلف پذیر باشد و بتواند در هر لحظه، مناسب آن شرایط رفتار کند
  • دارای علم حقوقی بالای باشد
  • دارای هوش اجتماعی بالایی باشد
  • احترام متقابل
  • و...

یکی از ویژگی های سامانه انتخاب وکیل آنلاین، انتخاب وکیل با ویژگی های ذکر شده است.
 

مشاوره خانواده

به گفته ی سامانه ی انتخاب وکیل آنلاین ساوا، خانواده یکی از بنیادی ترین رکن های جامعه است و حفظ کیان خانواده یکی از اهداف قانونگذار ایران می باشد. با توجه به تغییرات و اوضاع و احوال جامعه این نهاد هم دچار تغییرات و در بعضی موارد دچار اختلاف و مشکلات حاد خانوادگی شده است. شما می توانید از باتجربه ترین وکلای خانواده سامانه انتخاب وکیل آنلاین ساوا مشاوره حقوقی بگیرید و مشکل خود را در میان بگذارید.

 

مزایای مشاوره آنلاین

انتخاب وکیل آنلاین و مشاوره حقوقی علاوه بر مدیریت کردن زمان شما، یکی از گزینه هایی است برای کسانی که توانایی جسمی لازم را برای مراجعه حضوری و رفع مشکل خود ندارند و حتی مناسب ترین راهکار است برای افرادی که منطقه ی سکونتشان فاصله ی زیادی با دفتر وکیل دارد.

 

راهنمای انتخاب وکیل مناسب

برای انتخاب کردن وکیل مورد اعتماد و با سوادی که بخواهیم مشکل خود را برای او فاش و مدارکمان را برای حل کردن به او بسپاریم بسیار باید دقت کرد. سامانه انتخاب وکیل آنلاین ساوا با توجه به دانش حقوقی، تجربه، تبحر دسته ای از بهترین وکلای تهران و سراسر کشور را برای خدمت به شما آماده و پیشنهاد کرده است. در سامانه ی انتخاب وکیل درخواست وکیل کنید تا در اسرع وقت برای راهنمایی بیشتر با شما تماس بگیریم.
 

مشاوره بازرگانی

همانطور که مشهود است امروزه در زمینه تجارت های داخلی و بین المللی تحولات بسیاری رخ داده است که صادر کنندگان و واردکنندگان کالا را وادار می دارد که در تصمیمات خود از دانش و اطلاعات کافی در حوزه ی تجارت بهره مند باشند. به گفته وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین این امر به دلیل گستردگی و پراکندگی زیاد قوانین در این فعالیت ها، کاری زمان بر، پر هزینه و سخت می باشد. گروه وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین ساوا آماده ی ارائه خدمات مشاوره بازرگانی در همه ی زمینه های تجاری به شما عزیزان هستند.

 

مشاوره اداره کار

به نقل از سامانه انتخاب وکیل آنلاین در بسیاری از موارد مشاهده می شود که به دلیل اشراف نداشتن عموم مردم به قوانین روابط کاری بین کارگر و کارفرما، حقوق آنها پایمال شده و نتوانستند از حق خود دفاع کنند. گروه وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین در رزومه خود بالغ بر صدها پرونده ی موفق دعاوی کار را به اتمام رسانده اند.

 

مشاوره ثبت شرکت

به گفته وکلای تجاری سامانه انتخاب وکیل آنلاین برای تاسیس یک شرکت، مهم ترین مرحله فرایند ثبت شرکت می باشد که توسط قانون گذار مقررات رسمی برای ثبت آن وضع کرده است. با وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین ساوا تماس بگیرید تا توضیحات کامل مراحل ثبتی، مدارک لازم برای ارائه به اداره ی ثبت شرکت ها و هزینه های مربوطه را به اطلاع شما برسانند.
 

مشاوره حضانت فرزند

حضانت به نقل از وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین (ساوا) به معنی سرپرستی طفل توسط پدر و مادر و حمایت مادی و معنوی او می باشد. امروزه والدین زیادی پس از جدایی یا فوت همسر خود، درگیر مسئله حضانت فرزند خود هستند و عده ی کثیری هم در پی اثبات بی کفایتی طرف مقابل و سلب حضانت از او هستند که از شرایط قانونی آن اطلاعی ندارند. برای حل این مشکل و هموار کردن مسیر رسیدن به فرزندتان سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) گروهی از وکلای متبحر در این زمینه را راهنمای راه شما قرار داده است.

 

مشاوره تخلفات پزشکی

اگر در هر زمان توسط پزشک خسارت عمدی یا غیر عمدی به شما وارد شد و نیاز به مشاوره حقوقی یا وکیل آنلاین داشتید، سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا )آماده ارائه خدمات مشاوره ای توسط بهترین وکلای جرایم دادسرای پزشکی، به شما می باشد که می توانید از مصادیق قصور پزشکی، مراحل شکایت از پزشک مربوطه و مراحل کمیسیون های پزشکی اطلاع یابید.

 

مشاوره حقوقی تخفیف مجازات

با توجه به تجربه ی به دست آمده توسط گروه وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا )، به دلیل اشراف نداشتن عمده ی مردم به قوانین و مقررات و مراجعه نکردن به فرد متخصص در این زمینه، دیده می شود که افراد نمی توانند به درستی از خود دفاع و با اثبات واقعیات خارجی در مجازات مربوطه، تخفیف قانونی را لحاظ کنند که باعث تضییع حق آنها و سنگین تر شدن مجازاتشان میگردد. با سامانه انتخاب وکیل آنلاین (ساوا) تماس بگیرید و با توجه به وضعیت خاص خود، از شرایط تخفیفات قانونی آگاه شوید.

 

مشاوره حقوقی انتخاب کارشناس

سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) علاوه بر خدمات مشاوره ای و وکیل آنلاین، این امکان را فراهم آورده است تا هرجا در مراحل مربوطه احتیاج به اظهار نظر کارشناس رسمی دادگستری باشد، تمامی اقدامات مربوطه، از انتخاب کارشناس تا ارجاع موضوع به وی را از صفر تا صد برای شما انجام دهد. با وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) تماس بگیرید و سوالات خود را در خصوص فرآیند ارجاع به کارشناس با ما در میان بگذارید.

 

مشاوره اسناد تجاری

در تعریف اسناد تجاری وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) عنوان می دارند : منظور از اسناد تجاری اسنادی همانند چک، سفته، ورقه سهم و ... می باشد. با توجه به اصلاحات و وضع قوانین جدید، نا آگاهی از این مقررات در صدور اسناد تجاری یا استفاده از آنها، امکان بروز مشکل و بی اعتباری آنها را در معاملاتمان در پی داردکه باعث ضرر های هنگفت و غیر قابل جبرانی خواهد شد. توصیه سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) بر این است که قبل از صدور یا تحویل یا امضای هر گونه اسناد تجاری، با وکیل آنلاین تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

مشاوره ثبت اسناد و املاک

به گفته ی مشاورین حقوقی سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) یک از مزایای مراجعه به وکیل ثبت اسناد و املاک آگاهی از قوانین به روز ثبتی و در نتیجه ی آن موجب کاهش یافتن اختلافات ثبتی و ملکی می باشد. با وکلای ثبت اسناد و املاک سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) تماس بگیرید و از نحوه ی قانونی ثبت ملک خود و استعلام آن مطلع شوید.

 

مشاوره طلاق

به نقل از وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) کمک گرفتن از وکیل متخصص در زمینه ی طلاق به شما کمک می کند تا تصمیمات عجولانه نگیرید و در شرایط کاملاً آرام به درستی عمل نمایید و در مسیر درست قرار گیرید. مشاورین حقوقی ساوا این بستر را برای شما فراهم کرده اند که در کمترین زمان و با کمترین هزینه به هدف خود برسید.

 

مشاوره حقوقی سرقت خودرو

تجربه ی وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) بر این است که عموم مردم پس از به سرقت رفتن وسیله نقلیه ی خود اطلاعی از نحوه ی ثبت و اطلاع سرقت خودروی خود ندارند. مشاورین حقوقی سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) تمامی روش های ثبت سرقت خودرو و نحوه ی ثبت آن را در اختیار شما می گذارند.

 

مشاوره حقوقی نقل و انتقال املاک وقفی

به نقل از سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) امروزه املاک وقفی، مانند املاک عادی دارای اهمیت هستند و با اینکه دارای قیمت کمتری می باشند بین مردم دست به دست می شوند. باید قبل از خرید املاک وقفی بدانید معامله کردن آنها با معامله کردن املاک عادی تفاوت هایی دارد. با مشاورین حقوقی ساوا تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

مشاوره حقوقی ورشکستگی

بنابر تعریف گروه وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین ( ساوا ) ورشکستگی شرکت های تجاری یا تاجر در نتیجه ی توقف از تادیه وجوهی که بر عهده ی آن می باشد حاصل میگردد. در زمان ورشکستگی فرد دیگر اختیار دخل و تصرف در اموال خود را ندارند. با مشاورین حقوقی ساوا تماس بگیرید و از شرایط ضروری جهت متحقق شدن ورشکستگی مطلع شوید.

 

مشاوره پیش از ازدواج

بی شک تصمیم به ازدواج یکی از تصمیمات بزرگ زندگی افراد به شمار می رود و در همین راستا افراد را دچار استرس و اضطراب می کند و باعث می شود که فرد نتواند در لحظه تمامی مسائل را مد نظر قرار دهد و بهترین تصمیم را بگیرد. با یک مشاوره ساده می توانید از حق و حقوق خود در زندگی مشترک و همچنین شروط قبل از ازدواج مانند تقسیم دارایی مطلع شوید.

 

 

مشاوره سرمایه گذاری

به گفته وکلای بازرگانی سامانه انتخاب وکیل آنلاین یکی از راه های بهینه کردن دارایی و جلوگیری از افت ارزشی پول نقد در بازار سرمایه گذاری آن در جاهای مطمئن می باشد. افراد اصولا با تکیه بر دانش و طلاعات خود اقدام به سرمایه گذاری هایی مانند بورس می کنند. مشاوره سرمایه گذاری از وکلای ساوا می تواند شما را به اهداف مالی خود سوق دهد و بیشترین کسب سود را از آن شما کند.

 

مشاوره ثبت ملک

به گفته مشاورین حقوقی سامانه انتخاب وکیل آنلاین (ساوا) یکی از مزایای مراجعه به وکیل ثبت اسناد و املاک، آگاهی از قوانین به روز ثبتی و در نتیجه ی آن موجب کاهش یافتن اختلافات ثبتی و ملکی می باشد. با وکلای ملکی ساوا تماس بگیرید و از نحوه قانونی ثبت ملک خود و استعلام آن مطلع شوید.

 

مشاوره حضوری رایگان

سامانه انتخاب وکیل آنلاین (ساوا) همانطور که در شعار خود عنوان می دارد که شاید فاصله ی شما تا رسیدن به حقتان فقط یک مشاوره ساده باشد، در همین راستا برای موکلین و مراجعین خود به صورت رایگان  به هر فرد در سراسر کشور 15 دقیقه مشاوره حضوری رایگان اختصاص داده است.

 

مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما

به گفته ی وکلای کار سامانه انتخاب وکیل آنلاین ساوا در بسیاری از موارد به دلیل اشراف نداشتن عموم مردم به قوانین کاری بین کارگر و کارفرما حقوق آن ها پایمال شده و نتوانستند از حق خود دفاع کنند . باید عنوان کنیم که وکلای کار ساوا در رزومه ی خود بالغ بر صد ها پرونده ی موفق دعاوی کار را به اتمام رسانده اند.


 

مشاوره بیمه

به گفته وکلای سامانه انتخاب وکیل آنلاین (ساوا) بیمه از مسائل بسیار مهمی است که قوانین مرتبط با آن بسیار گوناگون و متعدد می باشند و به دلیل تخصصی بودن متون آنها بسیاری مردم از مطالعه آن دوری می کنند. با وکلای ساوا تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را در این خصوص بپرسید زیرا وکلای ساوا به دلیل دانش و تجربه بالا با تمام قوانین آشنایی کامل دارند.

 

مشاوره مهریه

یکی از مشکلاتی که خانم ها در راستای دعاوی خانوادگی با آن مواجه هستند، مطلع نبودن در خصوص نخوه ی مطالبه ی صحیح و قانونی حق و حقوق خود در روند دادرسی می باشد. با وکلای خانواده ساوا مشورت کنید و از حقوق قانونی خود در خصوص مهریه، نفقه و اجرت المثل مطلع شوید.

 

مشاوره کارشناسی زمین

اگر قبل از شروع روند قضایی خود احتیاج به جانمایی زمین، تعیین موقعیت و محدوده جغرافیایی زمین، یا اطلاعات ثبتی و حدود قیمتی ملک خود داشتید، با وکلای ملکی ساوا تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه را به شما معرفی کنند.