مشاوره رایگان22522540 -021

مشتاقــــ شنیدنــــ صدایـــ شما هستیمـــ ...

خدمات ساوا را می توانید از این قسمت انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید که با انتخاب هر کدام از گزینه های بالا، ما تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات شما انجام خواهیم داد.

بانک قوانین

دیکشنری حقوقی

ترمینولوژی حقوقی

مشاوره آنلاین

درخواست مشاوره آنلاین


مشاوره با مشاوران حقوقی و وکلا به صورت حضوری شاید بهترین روش باشد اما با وجود مشغله فکری و شغلی که اکثر ما داریم این روش بسیار زمان‌بر است. البته شیوع بیماری کرونا و ایجاد محدودیت‌های تردد نیز مزید بر علت شده است؛ هرچند نباید از بحث هزینه‌های این گزینه نیز غافل شویم.

راه حل پیشنهادی ما این است؛ با در خانه ماندن و در امان ماندن از ویروس کرونا، سوالات و مشکلات حقوقی خود را از طریق اپلیکیشن حقوقی ساوا با مشاوران مطرح کنیم و راه حل آن‌ها را از متخصصین آن بخواهیم.

اگر قصد دارید با وکیل یا مشاور حقوقی ارتباط صوتی اینترنتی داشته باشید یا بصورت تصویری، سند، مدرک یا مکانی را آنلاین به رویت مشاور برسانید، لطفا درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان سامانه ساوا جهت ارتباط آنلاین واتساپی با شما هماهنگی نمایند.

تـعــرفــه
به ازای هر 30 دقیقه
120 هزارتومان
100 هزارتومان

ارسال درخواست آنلاین


ارزیابی کیفی مشاور


در پایان کار مشاور، از مخاطب نظر سنجی می‌شود اگر کیفیت خدمات ارائه شده مطلوب نبود این موضوع ریشه یابی شده و در صورت لزوم آموزش‌های لازم به مشاور ارائه می‌گردد در نهایت با توجه به اینکه رسالت ما جلب نظر موکل با بهترین خدمات است از گزینه قطع همکاری با مشاورانی که توان ارائه خدمات مطلوب و به روز را ندارد استفاده می‌کنیم.